naglowek

Polityka firmy:


Firma UNI-FORM zajmuje się sprzedażą i dystrybucją markowej odzieży ochronnej i środków ochrony indywidualnej. Oferujemy pełną gamę produktów przed zagrożeniami mechanicznymi i chemicznymi. Nasze wyroby wykonane są z najwyższej jakości tkanin, surowców i dodatków spełniających (aktualnie obowiązujące) europejskie normy. Nasza odzież charakteryzuje się: wysoką trwałością kolorów i niską kurczliwością nawet przy dużej ilości cykli prania, pełnym zakresem rozmiarów, wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz komfortem użytkowania. Odzież zaprojektowano z myślą o szerokim kręgu odbiorców. Jest przydatna wszędzie tam, gdzie wymagana jest ochrona odzieży przed zniszczeniem lub zabrudzeniem, oraz gdy wymaga tego technologia, bezpieczeństwo i higiena pracy.

Zalety odzieży firmy UNI-FORM są od lat doceniane przez szerokie grono zadowolonych klientów.

Nasza oferta obejmuje profesjonalne obuwie robocze marki PPO, Honeywell które wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów pod względem wzornictwa, wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Jest to obuwie dla każdego, kto chce czuć wygodę, komfort i pełne bezpieczeństwo podczas długiej i ciężkiej pracy.

Proponujemy swoim klientom również środki ochrony głowy, twarzy i całego ciała takich firm jak: 3M, JSP Oxford, Portwest, JS Szewczyk i wiele innych. Lista naszych produktów jest bogata i każdy wybierze coś dla siebie.

Każdy klient jest dla nas najważniejszy, staramy się zawsze dostosować do jego potrzeb i wymagań.

Fair Play

W życiu jak i w pracy kierujemy się uczciwością i rzetelnością wobec naszych odbiorców, chcemy być dla nich kompetentnym, solidnym oraz wiarygodnym kontrahentem. Działamy z zamiarem dłuższej współpracy z korzyścią dla Klienta.

Kompetencje

Kreatywność i doświadczenie naszych pracowników pomaga realizować nawet najbardziej skomplikowane zamówienia. Na każdym etapie doradzamy, wychodzimy z propozycją najlepszego rozwiązania oraz w pełni kontrolujemy proces realizacji.

Realizacja

Profesjonalne i obiektywne podejście do kontrahenta powoduje, że każde zamówienie realizowane jest na czas. Opieramy się na odpowiednim przygotowaniu i dlatego wystrzegamy się problemów z niedotrzymywaniem terminów.

Zadowolenie Klienta

Zasze dbamy o to, aby każdy Klient był u nas profesjonalnie obsłużony i czuł się komfortowo. Przyczyniamy się do tego, by nasi odbiorcy byli w pełni zadowoleni z poziomu obsługi oraz jakości naszych produktów.

Stale wspólpracujemy z:


  • odzież robocza
  • obuwie zawodowe
  • obuwie zawodowe
  • ochrona gumowe i PCV
  • ochrona ciała
  • ochrona układu oddechowego
stopka
zamow